Haber

Müge Anlı’da Aranıyor: Uludağ’da Bulunan ‘Otçu Kadir’ Mağarası

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ve Tatlı Sert’in programında kayıp olarak aranan 74 yaşındaki Kadri Fidan’ın ‘ölümsüzlük otu’ sattığı iddiasıyla kaybolmasıyla gündeme gelen mağarada bulundu. .

74 yaşındaki Kadri Fidan’dan günlerdir haber alınamayan ailesi, Müge Anlı’da son buldu. Fidan’ın ölümsüzlük otu için çıktığı Uludağ’da hazine bulduğunu ve ardından ortadan kaybolduğu iddia edildi.

Kadri Fidan’ın kaybıyla gündeme gelen gizemli mağara bulundu. Uludağ’da uçurumun dibinde etrafı sarp kayalıklarla çevrili orman içinde bulunan mağaraya ulaşan ekipler, 2 girişin daha olduğunu belirledi.

Arama kurtarma ekipleri mağaraya girerek incelemede bulunmak üzere erkek giysileri, kazma, kürek, levye, halat ve olta takımı ile eski giysilere el koydu. Mağarada 22 gündür kayıp olan Otçu Kadir lakaplı Kadir Fidan’a ilişkin herhangi bir bulguya rastlanmazken, ekiplerin mağaranın alt kısımlarına inen koordinatlar çevresinde arama çalışması başlattığı öğrenildi.

Ekipler, valilik ve savcılık ile uyum içinde hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürürken, kış uykusundan uyanarak yuvalarından çıkan ayıların da arama kurtarma ekipleri için risk oluşturduğu ve aramaya son verileceği kaydedildi. yakında net bir bulgu elde edilmezse.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu